Ενημερωτικό (διαδικτυακού) Συνεδρίου «Μαθητές σε Ρόλο Διπλωμάτη 2020»

H 5η Πανελλήνια Μαθητική Προσομοίωση «Μαθητές σε Ρόλο Διπλωμάτη 2020» θα διεξαχθεί, το διάστημα 11-13 Δεκεμβρίου 2020, μέσω διαδικτυακής (online) πλατφόρμας τηλεργασίας, προκειμένου να διασφαλιστεί η ασφαλής συμμετοχή των μαθητών (χωρίς φυσική παρουσία), δεδομένης της ανάγκης τήρησης μέτρων αυξημένης προστασίας ενάντια στην έξαρση της πανδημίας COVID-19.

Οι αιτήσεις συμμετοχής θα παραμείνουν ανοιχτές έως 10/11/2020.

Ευχαριστούμε πολύ για τη συνδρομή σας σε μια δράση που απευθύνεται σε όλους τους μαθητές.

Στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία.

Η Οργανωτική Επιτροπή

Συνημμένο/α Αρχεία

Αρχείο Περιγραφή Ημερομηνία προσθήκης Λήψεις
pdf Δελτίο Τύπου -ΜΡΔ 2020 Σχολεία 2 Νοεμβρίου 2020 2:58 ΜΜ 83